Najnowsze komentarze
Heh,niezly koles... :D Cos w ty...
To mi nie podpieprzaj na drugi raz...
No hej. Ostatnio ukradłam ci fote ...
To Twoje zdanie...
Michał_Rdm do: Sztunty...
Szkoda paliwa i samego sprzętu. Mo...
Więcej komentarzy
Moje miejsca
Moje linki
<brak wpisów>

20.01.2013 16:12

Zima, zimą a motory się grzeją...

Wszyscy narzekają na zimę, że jeździć sie nie da, że zimno... Fakt, ale my za wygraną nie dajemy! 

Jakiś czas temu, wszystkim zachciało się jeździć - niestety mróz i ogólny syf na dworze nie pozwalał na to. Chłopaki z MogilnoBikerz poradzili sobie z tym w inny sposób ;) Znalazła się wielka hala do jazdy! Trzeba było trochę ogarnąć i można latać :D Daleko też nie jest bo ok. 30-35km. 

23.12.2012 czyli moto wigilię postanowiliśmy spędzić właśnie tam :) Od rana pakowanie całego osprzętu i moto na pake. Jak zwykle w pośpiechu czegoś się zapomni... Szkoda, że ja zapomniałam butów -.- Przypomniało mi się 500 metrów przed halą... No to polatałam... 

Kiedy wszyscy zaczęli się zjeżdżać zrobił się tak niesamowity klimat, że aż się papa sama cieszyła. Każdy napalony na stunty! Rozpaliliśmy małe ognicho i ognicho w beczce (jak bezdomni z amerykańskich filmów xd). Niestety musiałam sobie darować jazdę w ten dzień :/ bo w "emu" to raczej mogłoby się to niefajnie skończyć... 

Chłopaki pojeździli, pokurzyli (nauka driftów), powywalali się, niektórzy zapomnieli o paru rzeczach ;), na szczęście przelotnie. 

Standardowo jak na wigilię przystało musiał być "opłatek" w naszej wersji w postaci szampana. Siedzeliśmy tak długo aż, nie zrobiło się ciemno. Towarzyszył przez cały czas w głosnikach Donatan z nutą "Budź się" <3. 

Takie wigilie lubie :D 

 

Mała 

 

ps. jak ktoś ma fb to może mnie wspomóc jeśli chce :) 

https://www.facebook.com/ZostanGwiazdaFilmowa/app_324082504368 327

Komentarze : 1
2013-02-28 11:48:09 road

Taką wigilie to i ja bym chętnie zaliczyła :D
Jednak wolałabym nie zapomnieć o moto ciuchach :P

  • Dodaj komentarz